امروز: یکشنبه 30 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ دسته: معماری
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 2543 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 30

پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

 پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

توضیحات:دانلود تحقیق پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

فهرست:

تاریخچه

ترکیب تکنولوژی مدرن

ساختار

رویکرد

فضای مطالعه آزاد

فضا ها

مبلمان داخلی

جزیات طبقات

رنگها

نمای خارجی

طبقه همکف ساختمان

جداره های شیشه ای رنگی برای هدایت نور

تصاویر

دیتیل ها

پلان های ساختمان

پرش ها

………………………..

دفتر معماری 3XN Architecture در سال 1986 توسط هرفورت نیلسن تاسیس گردید و پس از ده سال فعالیت حرفه ای، سرانجام در سال 1999 ساختمان سفارت دانمارک در آلمان، به نخستین اثر شاخص این دفتر و سکویی برای حضور آن در عرصه معماری اروپا تبدیل شد.

  • ترکیب تکنولوژی مدرن و هنر در بناهایی زمینه گرا که سعی دارند به شناسه هایی نمادین در بستر قرارگیری خود تبدیل شوند رویکرد اصلی دفتر معماری 3XN Architecture می باشد که امروزه به عنوان یکی از موفق ترین دفاتر معماری اروپای شرقی شناخته می شود.
  • کالج ارستاد کپنهاگ (Copenhagen Orestad College) در شهر کپنهاگ (Copenhagen) کشور دانمارک، اثری تحسین شده از این دفتر است که در فاصله سال های 2005 تا 2007 طراحی و اجرا گردید و توانست عنوان بهترین پروژه آموزشی را در میان کشورهای اسکاندیناوی از آن خود کند. نبوغ و نوآوری های معماران در این ساختمان که ظاهری متعارف و معمولی دارد در فضاهای داخلی آن پنهان می باشد.
  • ساختاری  که نه تنها به ظهور معماری متفاوتی در عرصه فضاهای آموزشی انجامید، بلکه متناسب با رویکرد نوین این کالج در خصوص نحوه آموزشی نیز می باشد.
  • در این رویکرد، “کلاس درس” -که به عنوان ساختار فضایی بسته ای شناخته شده و عنصر اصلی در معماری فضاهای آموزشی قلمداد می شود- حذف شده و مرز میان کلاس و سایر فضاهای محیط آموزشی از بین رفته است. بدین ترتیب فضاهای آموزشی هر یک از چهار گرایش مستقل کالج در یکی از طبقات این بنای چهار طبقه قرار گرفته و به واسطه اختلاف سطح از سایرین تفکیک شده است.

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ , کالج ارستاد کپنهاگ

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر